Kobe Bryant Gyűrűk

Kobe Bryant az egyik legnagyobb kosárlabdázó, aki megtisztelte az NBA-t. Egész profi kosárlabda karrierjét a Los Angeles Lakers csapatában töltötte, segítve őket 5 bajnokság megnyerésében a futás során.

a legtöbbnek, Bryant volt a tökéletes példa arra, amikor a kemény munka találkozik az Istentől kapott tehetséggel. Érzéke a pályán és személyisége a pályán kívül nagyobb lett, mint a kosárlabda. A nagyság könyörtelen törekvéséről és a tökéletesség könyörtelen érzéséről ismert mestere volt a mesterségének. Minden lehetséges fegyvere volt az arzenáljában, a bíróság mindkét oldalán.

amikor Kobe belépett a ligába, nem volt nagyszerű lövő, de néhány éven belül bérgyilkos lett a labdával a kezében. 18-szoros All-Star, 14-szeres All-NBA, 12-szeres all-defense és 5-szeres NBA bajnok, hogy felsoroljon néhányat a kosárlabda sok elképesztő eredményéből.

hány gyűrűje van Kobe Bryantnek?

az NBA bajnoki gyűrű az NBA díja, amelyet a döntőt megnyerő csapatnak adnak át. Kobe Bryant összesen 5 gyűrűt nyert 20 szezonban az NBA-ben.

milyen években nyerte meg Kobe Bryant a gyűrűit?

Kobe Bryant bajnokság

2000-02: a híres Los Angeles Lakers 3-tőzeg akkor kezdődött, amikor Phil Jackson átvette a vezetőedzőt. Kobe a legjobbkor uralkodott a bajnokságban a lövőőr pozíciójából.

val vel Shaquille O ‘ Neal mint a csapat vezető sztárja, 3 egymást követő gyűrűt nyertek. Ezt a futamot az NBA történelmének egyik legdominánsabb bajnokságának tekintik. Az első bajnoki futásuk során 67 mérkőzést nyertek az alapszakaszban, amely az NBA történelmének 5.legtöbbjével holtversenyben van. Ezután mindenkit gőzölgettek a rájátszásban, hogy elérjék a döntőt, hogy szembenézzenek a Portland Trail Blazers. Bár Shaq volt a franchise vezetője, Kobe szuper Kuplung volt a döntő 4.játékában. A második félidőben 22 pontot szerzett, és OT-győzelemhez vezette a csapatot, miután O ‘ Neal szabálytalankodott a játékból. Bryant átalakította a játék utolsó lövését, hogy a Los Angeles Lakers 120-118-ra előrébb kerüljön. 116-111-es 6. meccses győzelemmel a Los Angeles Lakers 1988 óta megnyerte első bajnokságát.

a 2.bajnoki futás még dominánsabb volt, mivel a Lakers 16-1-re ment a rájátszásban. Az egyetlen meccs, amelyet elvesztettek, a döntőben volt a Philadelphia 76ers. Kobe Bryant nehéz perceket játszott, és 29,4 pontot, 7,3 lepattanót és 6-ot rögzített.1 gólpassz játékonként. Végül az All-NBA második csapatába és az All-NBA védekező csapatába került a második évben.

a 2.bajnokságot követően a döntőbe vezető út sokkal nehezebbnek bizonyul, mint az előző év történelmi futama.

a Lakers a Portland Trail Blazers ellen 4-1-re legyőzte a San Antonio Spurs csapatát a rájátszás első két fordulójában. A konferencia döntőjében a 2-szeres címvédőnek nem volt hazai pálya előnye a Sacramento Kings. A sorozat hét meccsig terjedne, ez történt először a Los Angeles Lakers mivel a 2000-es Nyugati Konferencia döntője.

azonban Kobe Bryant és a legénység sikeresen megverték a divízió riválisait, és megerősítették helyüket a harmadik egymást követő NBA-döntőben. A New Jersey Nets elleni döntőben Bryant átlagosan 26,8 pontot szerzett 51,4% – os lövéssel, 5,8 lepattanóval és 5,3 gólpasszal meccsenként. Amikor mindent elmondtunk és végeztünk, csapata pontjainak negyedével végzett az utószezonban. 23 éves korában Kobe Bryant lett a legfiatalabb játékos, aki három bajnokságot nyert.

2009-10: miután elvesztette a Boston Celtics az előző szezonban a Los Angeles Lakersnek chipje volt a vállán. Kobe Bryant rendkívül motiváltan tért vissza, 65-17-es alapszakasz-rekordra vezetve csapatát. Az All-Star Pau Gasol, mint futótársa, az első két fordulóban megverték a Utah Jazz-t és a Houston Rockets-t, majd a Denver Nuggets-t a konferencia döntőjében. A döntőben Dwight Howard vezette az Orlando Magic-et, hogy álljon az útjukba, akit végül 5 meccsen vertek meg. Kobe megnyerte a 4.gyűrűjét, az elsőt Shaq nélkül. Ő lett az első játékos Jerry West óta az 1969-es NBA-döntőben, aki legalább 32,4 pontot és 7,4 gólpasszt ért el egy döntős sorozatban. Michael Jordan óta ő lett az első, aki átlagosan 30 pontot, 5 lepattanót és 5 gólpasszt adott a címvédő csapatnak a döntőben.

2009 – karrierje 2.alkalommal Kobe Bryant 3 egymást követő évben jutott be az NBA döntőjébe. A döntőbe jutás során a Los Angeles Lakers legyőzte Oklahoma City Thunder, Denver Nuggetsés a Phoenix Suns. Ideje volt bosszút állni Kobe Bryantért, amikor 6 meccsen kivette a Boston Celticset, hogy biztosítsa 5.NBA bajnoki gyűrűjét.

hány gyűrűje van Kobe Bryantnek Shaq nélkül?

Kobe két back-to-back bajnokságot nyert Pau Gasollal, mint a 2. csillag a csapatban 2009-ben és 2010-ben.

hány gyűrűt nyert Kobe Shaq – kal?

Kobe 3 tőzeget végzett Shaq-val 2000-2002 között. Összesen 3 gyűrű van vele.

Kobe Bryant gyűrűk kép

hány gyűrűje van Kobe-nak Michael Jordan és LeBron James ellen?

Kobe összesen 5 bajnokságot nyert, míg MJ karrierje során 6-ot nyert. LeBron James eddig 4 gyűrűt nyert karrierje során.