Kobe Bryant kroužky

Kobe Bryant je jedním z největších basketbalistů, kteří zdobily NBA. Celou svou profesionální basketbalovou kariéru strávil hraním za Los Angeles Lakers, pomáhá jim vyhrát 5 mistrovství během tohoto běhu.

pro většinu, Bryant byl dokonalým příkladem toho, kdy se tvrdá práce setkává s Bohem daným talentem. Jeho vkus na kurtu a jeho osobnost mimo kurt se stala větší než basketbal. Známý svou neúnavnou snahou o velikost a nemilosrdným pocitem dokonalosti byl mistrem svého řemesla. Měl všechny možné zbraně ve svém arzenálu, na obou stranách soudu.

když Kobe přišel do ligy, nebyl to skvělý střelec, ale během několika let, stal se zabijákem s míčem v ruce. On je 18-time All-Star, 14-time All-NBA, 12-time All-defense, a 5-time NBA mistr vyjmenovat některé z jeho mnoha ohromující úspěchy v basketbalu.

kolik prstenů má Kobe Bryant?

NBA championship ring je ocenění od NBA, které je předáno týmu, který vyhraje finále. Kobe Bryant vyhrál celkem 5 prstenů ve 20 sezonách v NBA.

v jakých letech získal Kobe Bryant své prsteny?

Kobe bryant championship

2000-02: slavný Los Angeles Lakers 3-rašelina začala, když Phil Jackson převzal jako hlavní trenér. Kobe byl v nejlepších letech dominující lize z pozice střelecké stráže.

s Shaquille O ‚ Neal jako vedoucí hvězda týmu, oni pokračovali vyhrát 3 po sobě jdoucí kruhy. Tento běh je považován za jeden z nejvíce dominantních šampionátů v historii NBA. Ve svém prvním šampionátu, vyhráli 67 hry v pravidelné sezóně, což je vázáno na 5. nejvíce v historii NBA. Oni pak parní všichni v play-off dosáhnout finále čelit off proti Portland Trail Blazers. Ačkoli Shaq byl vůdcem franšízy, Kobe byl ve hře super spojkou 4 finále. Ve druhém poločase nastřílel 22 bodů a dovedl tým k vítězství OT poté, co O ‚ Neal fauloval ze hry. Bryant proměnil Poslední trefu zápasu a poslal Los Angeles Lakers do vedení 120: 118. Vítězstvím 116: 111 vyhráli Los Angeles Lakers svůj první šampionát od roku 1988.

2. mistrovský běh byl ještě dominantnější, protože Lakers v play-off podlehli 16: 1. Jediný zápas, který prohráli, byl ve finále s Philadelphií 76ers. Kobe Bryant odehrál těžké minuty a zaznamenal statistiku 29,4 bodu, 7,3 doskoku a 6.1 asistence na zápas. On nakonec skončil dělat All-NBA druhý tým a All-NBA defenzivní tým pro druhý rok v řadě.

po 2. šampionátu by se cesta do finále ukázala mnohem obtížnější než historický běh předchozího roku.

Lakers smetli Portland Trail Blazers a v prvních dvou kolech play off porazili San Antonio Spurs 4: 1. Ve finále konference, 2-krát obhájci titulu neměli výhodu domácího hřiště proti Sacramento Kings. Série se protáhla na sedm zápasů, což se Los Angeles Lakers stalo poprvé od finále Západní konference v roce 2000.

Kobe Bryant a posádka však úspěšně porazili své divizní soupeře a potvrdili své místo ve třetím po sobě jdoucím finále NBA. Ve finále toho roku proti New Jersey Nets měl Bryant průměr 26.8 bodů na 51.4% střelbu s 5.8 doskoky a 5.3 asistencemi na hru. Když bylo vše řečeno a hotovo, skončil se čtvrtinou bodů svého týmu z této sezony. Ve věku 23 let se Kobe Bryant stal nejmladším hráčem, který vyhrál tři mistrovství.

2009-10: po prohře s Boston Celtics v předchozí sezóně měli Los Angeles Lakers čip na rameni. Kobe Bryant se vrátil extrémně motivovaný a vedl svůj tým k rekordu 65-17 pravidelné sezóny. S hvězdným Pauem Gasolem jako jeho spoluhráčem, v prvních dvou kolech porazili Utah Jazz a Houston Rockets a poté vyřadili Denver Nuggets ve finále konference. Ve finále Dwight Howard vedl Orlando Magic, aby jim stál v cestě, kterého nakonec porazili v 5 hrách. Kobe vyhrál svůj 4. prsten a svůj první bez Shaqa. Stal se prvním hráčem od roku 1969, kdy ve finále NBA dosáhl průměru alespoň 32,4 bodu a 7,4 asistence za finálovou sérii. Stal se také prvním od Michaela Jordana, který ve finále dosáhl průměru 30 bodů, 5 doskoků a 5 asistencí pro tým, který získal titul.

2009 – podruhé v kariéře se Kobe Bryant dostal do finále NBA 3 roky po sobě. Během postupu do finále porazili Los Angeles Lakers Oklahoma City Thunder, Denver Nuggets a Phoenix Suns. Nastal čas na pomstu za Kobeho Bryanta, když vytáhl Boston Celtics v 6 hry, aby zajistil svůj 5.prsten šampionátu NBA.

kolik prstenů má Kobe Bryant bez Shaqa?

Kobe vyhrál dva zády k sobě šampionáty s Pau Gasol jako jeho 2. hvězda v týmu zpět v 2009 a 2010.

kolik prstenů vyhrál Kobe se Shaqem?

Kobe dokončil 3-rašelinu s Shaq mezi 2000-2002. Má s sebou celkem 3 prsteny.

Kobe Bryant zvoní obrázek

Kobe Bryant Rings

kolik prstenů má Kobe vs Michael Jordan a Lebron James?

Kobe vyhrál celkem 5 mistrovství, zatímco MJ vyhrál 6 Během své kariéry. LeBron James ve své kariéře zatím získal 4 prsteny.