Sunday Phoenix Cup race: kezdési idő, felállás, TV info

35 verseny és 12,278 mérföldnyi verseny után az ország egész területén a kupa szezon vasárnap a Phoenix Raceway-n (3 pm ET, NBC és Peacock) zárul.

Kyle Larson, Chase Elliott, Martin Truex Jr.és Denny Hamlin versenyeznek a bajnoki címért. Larson és Hamlin az első sorozat koronáját keresik. Elliott és Truex a második.

vasárnap véget ér a Chip Ganassi Racing, amelyet eladtak a Trackhouse Racing-nek, az utolsó verseny a következő generációs autó bemutatkozása előtt a következő szezonban, valamint a korábbi bajnok Brad Keselowski utolsó versenye a Team Penske-vel.

részletek a vasárnapi Phoenix Cup versenyhez:

rajt: a motorok indításának parancsát 3:27-kor adják ki az Anheuser-Busch, a Coca-Cola, az Xfinity és a GEICO vezetői. … A zöld zászló a tervek szerint 3:34-kor hullámzik

előfutam: a kupa garázs 11 órakor nyílik … a Dierks Bentley koncert 1:40-kor van. … Driver bemutatkozások vannak 2:45 pm … Championship 4 driver bemutatkozások vannak 3:01 PM … a felhívás ad káplán Alex Johnson az 56th Fighter Wing, Luke Air Force Base at 3:19 PM … a nemzeti himnusz kerül sor Emmy és Tony-díjas énekes és színésznő Kristin Chenoweth at 3:20 pm

távolság: a verseny 312 kör (312 mérföld) az 1 mérföldes rövid pálya.

szakaszok: az 1.szakasz a 75. körben ér véget. A 2. szakasz a 190. körben ér véget.

TV/rádió: NBC lefedettség kezdődik visszaszámlálás Zöld 1:30-kor. a NASCAR America verseny utáni Show következik az NBCSN-en este 7-kor … a Motor Racing Network rádiós lefedettsége délután 2-kor kezdődik, és a következő időpontban is sugároz mrn.com; a SiriusXM NASCAR rádió továbbítja az adást.

STREAMING: Peacock Premium

előrejelzés: a Weather Underground előrejelzés többnyire felhős égboltot, 81 fokos magasságot és nulla százalékos esőt ír elő a versenyre.

kezdő felállás: Phoenix kezdő felállás soronként

utoljára: Martin Truex Jr.nyert márciusban Phoenixben, vezetve az utolsó 25 kört. Joey Logano második lett. Denny Hamlin lett a harmadik. Chase Elliott megnyerte a tavalyi bajnoki versenyt, hogy megszerezze első sorozat címét. Brad Keselowski lett a második. Joey Logano harmadik lett.

felzárkózni az NBC sportközvetítések:

mi számít a Phoenix: Boxmegállók, újraindítás fogja alakítani bajnoki futam

Ryan Newman bizonytalan abban, hogy mikor fog versenyezni a következő NASCAR

“vegyes érzelmek” NASCAR személyzet chiefs Gen 6 korszak véget ér: “ezek az autók műalkotások”

Kyle Larson nyer pole bajnoki futam a szezon végén Phoenix; Chase Elliott indul a második