Sunday Phoenix Cup race: Start time, lineup, TV info

po 35 závodech a 12,278 kilometrech závodů po celé zemi končí sezóna poháru v neděli na Phoenix Raceway (3 pm ET, NBC a Peacock).

Kyle Larson, Chase Elliott, Martin Truex Jr. a Denny Hamlin budou soupeřit o šampionát. Larson a Hamlin hledají svou první korunu série. Elliott a Truex jdou na druhou.

neděle také znamená konec Chip Ganassi Racing, který byl prodán Trackhouse Racing, poslední závod před debutem Next Gen car v příští sezóně a poslední závod pro bývalého šampiona brada Keselowského s týmem Penske.

podrobnosti pro nedělní závod Phoenix Cup:

START: příkaz ke spuštění motorů vydají ve 3:27 vedoucí pracovníci z Anheuser-Busch, Coca-Cola, Xfinity a GEICO. … Zelená vlajka má mávat ve 3: 34

PRERACE: Cup garage se otevírá v 11 hodin … koncert Dierks Bentley je v 1: 40 hodin … Představení řidičů je v 2:45 … mistrovství 4 představení řidičů je v 3: 01 … vyvolání bude dáno kaplanem Alexem Johnsonem z 56. stíhacího křídla, Luke Air Force Base v 3: 19 … národní hymna bude provedena zpěvačkou a herečkou Emmy a Tony Award Kristin Chenoweth v 3: 20

vzdálenost: závod je 312 kol (312 mil) na krátké trati 1 míle.

fáze: 1. etapa končí 75. kolem. 2. etapa končí 190. kolem.

TV / rádio: pokrytí NBC začíná odpočítáváním na zelenou v 1: 30 hodin. NASCAR America Post-Race Show navazuje na NBCSN v 7 pm … rozhlasové pokrytí Motor Racing Network začíná v 2 pm a také bude streamovat na mrn.com; SiriusXM NASCAR Radio bude přenášet vysílání.

STREAMING: Peacock Premium

předpověď: předpověď počasí v podzemí vyžaduje převážně zataženou oblohu, vysokou 81 stupňů a nulovou pravděpodobnost deště pro závod.

startovní sestava: Phoenix startovní sestava podle řádku

Naposledy: Martin Truex Jr. vyhrál v březnu ve Phoenixu a vedl posledních 25 kol. Joey Logano se umístil na druhém místě. Denny Hamlin byl třetí. Chase Elliott vyhrál loňský závod šampionátu, aby získal svůj první sériový titul. Brad Keselowski byl druhý. Joey Logano skončil třetí.

dohnat NBC SPORTS pokrytí:

co je důležité v Phoenix: Pit zastaví, restartuje bude tvar mistrovství závod

Ryan Newman jisti, kdy bude závodit další v NASCAR

„smíšené emoce“ pro NASCAR posádky náčelníků jako Gen 6 éra končí:“tyto vozy jsou umělecká díla“

Kyle Larson vyhraje pole pro mistrovství závod ve Phoenixu; Chase Elliott začne druhý